درباره ما

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

شركت چينه درسال 1353 باهدف توليد انواع خوراک و کنسانتره دام و طيور و با ظرفیت اسمی 50 هزار تن در سال ، تاسيس گرديد. این شرکت که وابسته به شرکت سرمایه گذاری کوثر می باشد، همگام با آغاز پرورش انواع آبزیان در کشور ، تولید انواع خوراک های ماهیان گرمابی ، سردابی و میگو را در کنار تولید انواع دان و کنساتره دام و طیور در دستور کار خود قرار داد و تا مدتها به عنوان تنها تولید کننده خوراک آبزیان در کشور شناخته شده و به ارائه خدمات به پرورش دهندگان آبزیان می پرداخت . در حال حاضر، شرکت با حداکثر ظرفیت فعالیت می نماید و از لحاظ کیفیت محصولات و ارائه خدمات به مشتریان، یکی از مطرح ترین تولید کنندگان انواع دان و کنسانتره طیور و خوراک آبزیان کشور است.

توان سخت افزاری و بهره گیری از بهترین ماشین آلات تولید خوراک در جهان در کنار بیش از سه دهه تجربه و دانش فنی مدیران ،کارشناسان و پرسنل شرکت چینه ، منجر به تولید محصولات با کیفیتی شده است که سود آوری مشتریان و سلامت مصرف کنندگان نهایی را تضمین می کند.

با توجه به حساسیت بهداشتی در تولید برخی از محصولات حساس نظیر انواع خوراک های مرغ اجداد و مادر، واحد کنترل کیفیت شرکت چینه با بهره گیری از راهنمایی های متخصصین داخلی و خارجی و به منظور بالا بردن ضریب اطمینان بهداشتی تولید کلیه محصولات، اقدام به تدوین و اجرای دستورالعمل های بهداشتی و قرنطینه ای برای کنترل عوامل قابل انتقال باکتریایی و ویروسی نموده و بیش از 6 سال است که به عنوان یکی از تولیدکنندگان تخصصی این محصولات در این صنعت ارائه خدمات می کند. از این رو رعایت اصول قرنطینه ای و بهداشتی در فرآیندهای خرید مواد اولیه و نگهداری آن ، تولید و بسته بندی و در نتیجه ثبات کیفیت از مهمترین ویژگی های محصولات تولید شده درشرکت چینه می باشند .

آیا میدانید که شرکت چینه ...- تولید کننده انحصاری خوراک اجداد زربال نژاد (راس 308) در کشور می باشد.- اولین تولید کننده خوراک ماهی قزل آلا و میگو در کشور می باشد.- یکی از برترین تولید کنندگان خوراک و کنسانتره طیور در کشور می باشد.- تولید کننده استارتر فارم های مادر گوشتی و تخم گذار کشور مي باشد.

بخش توسعه و سرمایه گذاری- راه اندازی خط اکسترودر خوراک آبزیان طی سال آینده.- حضور مجدد در عرصه تولید خوراک میگو و بدست آوردن سهم بازار رقابتی.- تولید خوراک مخصوص ماهی خاویاری بصورت تخصصی با توجه به آنالیز درخواستی پروش دهندگان. - تولید خوراک دام .- تولید کنسانتره 2/5 درصد مرغ گوشتی.

کسب عناوین- دارای گواهینامه ایزو 9001 فعال.- گواهی عضویت در فدراسیون بین المللی صنعت خوراک دام و طیور(IFIF)- اخذ گواهینامه ایزو 22000 و HACCP در سال 93.

در بخش پژوهش شرکت چینه طی سه دوره پرورش جوجه گوشتی جهت موارد زیر تحقیق و پژوهش نمود:- تاثیر سه نوع آنزیم فیتاز مقاوم به حرارت در خوراک پلت بر عملکرد تولید و خاکستر استخوان جوجه های گوشتی.- تاثیر استفاده از آنزیم زایلاناز مقاوم به حرارت و سطوح مختلف گندم بر عملکرد جوجه های گوشتی تغذیه شده با خوراک پلت.- تاثیر زایلاناز و سطوح مختلف پروتئین در جیره های تمام گندم بر عملکرد جوجه های گوشتی.- ارزیابی تاثیر سطوح مختلف پروتئين و آنزیم زایلاناز در جیره های پسدان برپایه گندم بر عملکرد جوجه های گوشتی.